عنوان(فایل صوتی مدیتیشن فعال سازی چشم سوم (همه افراد میتوانندانجام دهند))

کالبد اثیری,چشم دل,چشم درون,چشم بصیرت,فرکانس,بشر,افسانهفایل صوتی مدیتیشن فعال سازی چشم سوم (همه افراد میتوانندانجام دهند)|50059083|ft|
هم اکنون فایل با مشخصه ی فایل صوتی مدیتیشن فعال سازی چشم سوم (همه افراد میتوانندانجام دهند) وارد وب شده اید برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.4


چشم سوم با اسامی مختلف از جمله چشم معرفت، چشم بصیرت، چشم دل، چشم درون، تیسراتیل و آجنا خوانده می‌شود و جایگاه آن در كالبد اثیری و منطبق بر پیشانی در جسم فیزیكی است.


برخی دانشمندان اعتقاد دارند كه چشم سوم محلی برای دریافت ادراكات فراحسی، الهام و اشراق و وسیله‌ای برای ارتباط موجودات با یكدیگر در جهان هستی می‌باشد. از طریق آجنا می‌توان با عوالم و موجودات ماورائی و همچنین با ورای ابعاد مكانی و زمانی ارتباط برقرار ساخت. همچنین با كمك آجنا می‌توان هاله‌ها را دید.


با بیدار کردن چاکرای آجنا، می‎توان شکل واقعی کالبد اختری را درک کرد. با مراقبه روی چشم سوم می‎توان قدرت به‌دست آوردن همه‌ی خواسته‎ها را کسب نمود، چون فرمانی که از آجنا صادر شود، باید به اجرا درآید، به همین دلیل است که این چاکرا را آجنا به معنی «دستور» نامیده‎اند.
نوری که ضمن مراقبه از چاکرای آجنا ساطع می‎شود، از نیروی ذهن منشاء می‎گیرد و از طریق آجنا متمرکز می‎شود. خواسته‎های ذهن از طریق آجنا عمل می‎کنند، بنابراین کسانی که با بیدار کردن آجنا، این گذرگاه را گشوده‎اند، انسان‌های بزرگی هستند که می‎توانند کارهای بزرگ انجام دهند. آجنا مجرای قدرت اراده انسان است. از این مجرا می‎توان دعای خیر خود را نثار بشریت کرد و پیام‎هایی برای اهداف خیرخواهانه و برقراری صلح در جهان فرستاد. پس آجنای فعال مجرایی برای عملکرد اراده در جهان می‎سازد، این قدرت می‎تواند به دو گونه سازنده یا مخرب به کار گرفته شود. فرم مخرب آن همان جادوی سیاه است، که افراد شیطانی از آن استفاده می‎کنند.
گاهی شگفت انگیزترین اشعار، ناگهان در ذهن جاری می‎شود یا وقتی که روی مسئله‌ای به‌طور مداوم کار می‎کنید تا کاملاً خسته می‌شوید و عقب نشینی می‎کنید، در یک چشم برهم زدن راه حل مانند جرقه‎ای خورشید‎سان در ذهن شما پدیدار می‎شود. همه‌ی این پدیده‎ها مربوط به فعالیت نامحسوس ذهن در سطح ناخودآگاه است. ارتباط بین ضمیر آگاه و این گونه پدیده‎ها از طریق آجنا برقرار می‎شود.


اشخاصی که چشم سوم فعالی داشته باشند. دارای تجسم خلاق و قوه‌ی تصور بسیار شگرف خواهند بود. چنین کسانی ممکن است به چیزهایی دسترسی داشته باشند که سایر مردم ندارند، یا قادر به دیدن رؤیاهایی صادقانه یا پدیده‎هایی از این دست باشند. اشخاصی که با چاکرای ششم، هماهنگ هستند جذاب و گیرا بوده، می‎توانند در طول زندگی خود تجربیات جالبی در سطوح مختلف داشته باشند. چنین افرادی آماده، مشتاق و قادر به دریافت رهنمودها، تجربه‌ی شعور کیهانی، تله‎پاتی و سفر اختری هستند.


وظایف


- تقویت اعمال جنسی


- کاهش عفونت


- بهبود خواب


- بهبود خلق و خو


- افزایش طول عمر

مطالب دیگر:
🔑پاورپوینت آشنایی با انواع اجتماع های درمانی🔑پاورپوینت انواع تراکشن پوستی🔑پاورپوینت نگاهی به علم روانشناسی🔑پاورپوینت بهداشت مادر و نوزادان🔑پاورپوینت بررسی غنی سازی آرد با آهن و اسید فولیک🔑پاورپوینت ایدز و تاریخچه🔑پاورپوینت تاریخچه پیدایش مدیریت توسعه🔑پاورپوینت عوامل فیزیکی زیان آور محیط کار 67 اسلاید🔑پاورپوینت دیپلوکک گرم منفی🔑پاورپوینت منشا حیات و چگونگی ظهور جانداران در روی کره زمین🔑پاورپوينت کوروناویروس عامل بیماری تنفسی در خاورمیانه🔑پاورپوينت جنگ اقتصادی🔑پاورپوينت شبکه های ماهواره ای🔑پاورپوینت استخوان بندی انسان🔑پاورپوینت کتاب روش تحقیق در مدیریت از دکتر حافظ نیا🔑دانلود پاورپوینت کتاب روش تحقیق در علوم انسانی🔑دانلود پاورپوینت کتاب مدیریت تعاونی ها از محمد مقدم🔑پاورپوینت کتاب تصمیم گیری و خط مشی دولتی از دکتر الوانی🔑پاورپوینت کتاب ریاضی پیش دانشگاهی از شمس الملوک خوش دل🔑دانلود پاورپوینت کتاب اقتصاد خرد از دکتر پژویان🔑پاورپوینت کتاب آمار و کاربرد آن در مدیریت 1 از عادل آذر🔑دانلود پاورپوینت کتاب حسابداری دولتی از دکتر باباجانی🔑دانلود پاورپوینت کتاب حقوق اساسی از دکتر سعیدی🔑پاورپوینت کتاب سیستم های اطلاعات مدیریت از دکتر علی رضاییان🔑پاورپوینت کتاب فراگرد تنظیم تا کنترل بودجه از اسفندیار فرج وند